1 / 7
Mercedes E klasa
5.000 €
Цената не е фиксна
17.08.2022 12:12

Гази Баба / Скопје

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 320

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

350000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

150 kw / 204 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se Prodava E320 CDI 2002 godina kolata e vo super sostojba moze da se vidi i proba vo sekoe vreme

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Rivasa Trejd
Потврден огласувач
+38977632342
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам