1 / 3
трифазно броило
1.300 МКД
27.06.2022 15:06

Тетово / Тетово

Трофазнои броила одлично сочувани.

1------- 1300 ден
3 ------ 3000 ден

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Се продава од:

jusuf
Потврден огласувач
0038970885428
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам