1 / 9
Citroen C3
1.500 €
24.09.2022 11:45

Гази Баба / Скопје

Марка:

Citroen

Модел:

C3

Година:

2003

Гориво:

Бензин

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

44 kw / 60 ks

Kласа на емисија:

Останато

Citroen C3 1.1 benzin
Reg do 11.22
Solidna sostojba so karoseriski zabeleski
Kolata se vozi sekoj den
Siten prostor za dogovor SAMO NA LICE MESTO!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

max max
Потврден огласувач
078637360
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам