1 / 8
STABILIZATOR ZA STRUJA - TV STABIL 200
2.400 МКД
Цената не е фиксна
04.12.2022 13:21

Велес / Велес

Испраќам по карго    

Nov -- voopshto ne raboten
dosta jak --so dve trafa-+elektrolit ( kondezator )

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам