1 / 4
монтажни куќи контејнери
3.300 €
29.09.2022 19:02

Аеродром / Скопје

6,5*2,5=16,25m2
3300 evra

Категорија: Недвижности / Бараки, киосци, трафики

Се продава од:

steelhouse.mk
Потврден огласувач
075421491
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам