1 / 12
RENAULT TWINGO 1.0 2017 TOVARNO 43.000KM NOVO
6.300 €
28.09.2022 10:12

Гази Баба / Скопје

Марка:

Renault

Модел:

Twingo

Година:

2017

Гориво:

Бензин

Километри:

40000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

RENAULT TWINGO 1.0 2017 TOVARNO SO 43.000KM BUKVALNO KAKO NOVO ORIGINALNI KILOMETRI GARANCIJA NA IZMINATI KILOMETRI. CENA 6300EUR + DDV,
ODLICNO VOZILO ZA KOMERCIJALISTI VO FIRMI, PRAVITE POVRAT NA DDV. EXTRA EKONOMICEN AVTOMOBIL POTROSUVACKA 6L NA100L.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AUTO GRUP
Metodija Andonov Cento
Потврден огласувач
071866806
Испрати Е-маил до огласувачот

CITROEN C4 CACTUS 2015 SHINE KAMERA NAVIGACIJA

9900 €

PEUGEOT 308 SW 1.6 HDI 120KS 2016 ACTIVE PREMIUM

8900 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам