1 / 7
NAJNOVI MODELI AGREGATI / TOKER AGRINA
21.000 МКД
Цената е фиксна
23.10.2022 22:25

Скопје Центар / Скопје

🚨NAJNOVI MODELI AGREGATI / TOKER AGRINA PROMO CENI
⚡️3.3 KW BENZIN 21.000 DENARI⚡️5 KW BENZIN 43.050 DENARI ⚡️6 KW DIZEL 57.330 DENARI ⚡️7.5 KW DIZEL 88.180 DENARI ⚡️11 KW DIZEL 158.550 DENARI ⚡️11 KW DIZEL ZATVOREN 190.470 DENARI ⚠️ GARANCIJA 36 MESECI
🚛 GRATIS DOSTAVA DO DOMA
☎️TELEFON & VIBER & Whats App +389 71 294 000

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам