1 / 7
монтажни куќи контејнери
2.999 €
06.11.2022 20:22

Аеродром / Скопје

6*2,5=15m2
2999 evra
075421491

Категорија: Недвижности / Бараки, киосци, трафики

Се продава од:

steelhouse.mk
Потврден огласувач
075421491
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам