1 / 2
KARAOKE ZVUCNIK
2.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.03.2023 21:08

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Dimensions: 53cm x 22cm x 22cm

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Останато

Се продава / Можна е замена од:

ACO
Потврден огласувач
075/852-50
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам