Prodavam meren saat za struja
1.000 МКД
Цената е фиксна
13.07.2022 21:54

Скопје Центар / Скопје

Prodavam merni saati za struja

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
075589490
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам