1 / 4
Seat ibiza 1.4 benzin so plin atest
2.350 €
21.05.2023 15:05

Гази Баба / Скопје

Марка:

Seat

Модел:

Ibiza

Година:

2003

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava Seat ibiza
-benzin plin atest
-klima
-motor i menjac odlicni
-karoseriski solidna
-godina na proizvodstvo 12.2003
Cena po dogovor samo na lice mesto
TELEFON ZA KONTAKT 070312963
TELEFON ZA KONTAKT 070312963
TELEFON ZA KONTAKT 070312963

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Prodavac
Потврден огласувач
076299179
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам