1 / 6
VW golf plus
4.700 €
10.11.2022 10:17

Гази Баба / Скопје

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf Plus

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava volksvagen golf 5 plus, odlicna sostojba, kolata ne e farbana udirana ili slicno, domakinski vozena i socuvana, redovno servisirana cena 4700 evra, za poveke informacii na tel

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Deni
Потврден огласувач
077555691
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам