1 / 12
Pajero OFF ROAD OFFROAD LADA NIVA
11.500 €
21.11.2022 13:00

Гази Баба / Скопје

Марка:

Mitsubishi

Модел:

Pajero

Година:

1995

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

PAJERO OFF ROAD American
3.0 V6.... Benzin - plin... Atest
Kompletno servisiran sreden stegnat do posledno stravce
Off road amortizeri... Podignat profesionalno 5 cm
Novi bandasi.... Novi gumi...
Full oprema....
Vo EXTRA sostojba bez nitu eden denar vlozuvanje ❗
Proverka kade sakate❗❗❗

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
078833518
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам