1 / 12
Pajero OFF ROAD OFFROAD LADA NIVA
10.500 €
21.11.2022 13:00

Гази Баба / Скопје

Марка:

Mitsubishi

Модел:

Pajero

Година:

1996

Гориво:

Дизел

Километри:

100000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

2.5 dizel..... 7 sedista
96 god...... 105 350 km... REALNI
Profesionalno krenat 5 cm.
Novi OFF ROAD amortizeri
OFF ROAD gumi
Napraven redoven servis
Vo EXTRA sostojba bez nitu eden denar vlozuvanje.... Proverka kade sakate ❗

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
078833518
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам