1 / 2
Намалувач на струја
3.000 МКД
04.09.2022 13:06

Кисела Вода / Скопје

Намалувач на струја од 220 V на 110 V. Многу малку користен, се уште е под гаранција.

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Се продава од:

Александар
Потврден огласувач
075461916
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам