Се продава куќа близу болница
22.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.03.2023 16:24

Битола / Битола

Број на соби:

5

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Дрва

Дворна површина:

50 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1969

Година на реновирање:

1969

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

13 ta broj 3

Kujkata e stara za renoviranje i se naogja na 5 minuti do bolnica

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

dragan
Потврден огласувач
075565910
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам