1 / 6
монтажни куќи контејнери
2.999 €
02.08.2022 11:58

Аеродром / Скопје

montazen kontejner 6x2,5=15 m2

Категорија: Недвижности / Бараки, киосци, трафики

Се продава од:

steelhouse.mk
Потврден огласувач
075421491
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам