1 / 3
alfa romeo 147 1,9jtdm
2.500 €
17.08.2022 13:00

Гази Баба / Скопје

Марка:

Alfa Romeo

Модел:

Alfa 147

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

alfa romeo 147, registrirana do 30.12.2022, smeneto ulje i filtri, elektrika na predni prozori

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Kosta
Потврден огласувач
076493410
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам