1 / 7
Куќа од 220 м2 со голем двор во нас.Пинтија
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.05.2023 09:26

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

5

Квадратура:

222 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

417 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2011

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 2 Паркинг места

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

ул.Саса

Се продава семејна куќа во нас.Пинтија од 222м2. со големо убаво уредено и заградено дворно место од 417 м2 со летна кујна. Куќата се состои од приземје, спрат, подрум и подземна гаража. Греењето е со сопствено ел.парно и алтернативно на дрва.
Куќата се продава комплет наместена и уредена.
Има чист имотен лист.

ЦЕНА ПО ДОГОВОР

Може и е замена за стан 50-60 м2, приземје или прв кат, во реонот на Карпош, Тафталиџе, Козле, со ваша доплата

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

Ружица
Потврден огласувач
070244988
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам