1 / 7
195/70R15C HANKOOK zimska guma FORD TRANSIT 15 ka BANDAZ
1 €
25.11.2022 16:12

Аеродром / Скопје

Prodavam 195/70R15C HANKOOK dve zimski gumi vo mnogu dobra sostojba. I dva BANDASI 15 ki od FORD TRANSIT

Категорија: Моторни Возила / Останато

Се продава од:

I V I C A
Потврден огласувач
070537365
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам