1 / 8
Opel Astra 1.7 CDTI
6.100 €
6.300 €
03.12.2022 19:11

Гази Баба / Скопје

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 110KS 2010GOD NAPRAVEN MAL SERVIS SMENETI FILTRI I ULJE 6 STEPEN MENUVAC REGISTRIRANA DO 06.2023
OPREMA:
-TEMPOMAT
-KOMANDI NA VOLAN
-GOLEMO RADIO SO NAVIGACIJA
-USB AUX BLUETOOTH
-PARKING SENZORI
-EL.STAKLA
-EL.RETROVIZORI
-ALU.BANDAZI SO 4 NOVI GUMI

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Cobe
Потврден огласувач
071268944
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам