1 / 12
SE PRODAVA NOV STAN 105 M2 VO GOSTIVAR 6 ZONA...
65.000 €
Цената е фиксна
07.02.2023 14:24

Гостивар / Гостивар

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

4

Квадратура:

105 m²

Греење:

Централно

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2016

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Запад

Адреса:

6 Zona

SE PRODAVA NOV STAN 105 M2 VO GOSTIVAR 6 ZONA VO GOSTIVAR...
STANOT E NOV IZGRADEN...
SE NAOGA VO 6 ZONA...
IMA 4 SOBI ...
2 TUALETA ...
1 BALLKON...
CENTRALNO PARNO...
IMA LIFT ...
SE NAOGA VO 5 SPRAT...
STANOT TREBA SAMO DA SE
DOOPREMI SO MEBEL I KUJNA...
I KUPATILATA TREBA DA SE SREDAT...
ZA POVEKE DETALI IMATE VIDEO I SLIKI...

JAVETE SE ...
KAJ DR ARSO ZA POVEKE DETALI...

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Arso
Потврден огласувач
076445978
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам