1 / 4
Branik za Frontera
300 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.09.2022 23:47

Гази Баба / Скопје

Марка:

Opel

Модел:

Frontera

Година:

1995

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

35000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

76 kw / 103 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Izraboten od Lim #3 mm

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Sase
Потврден огласувач
078345015
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам