1 / 2
SE PRODAVA stara kukja na super lokacija
49.900 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.03.2023 02:17

Струмица / Струмица

Број на соби:

5

Квадратура:

70 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

236 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1970

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Ул.Крушевска Република 146

Kukjata uste ne e prodadena!
Se raboti za stara kukja vo Strumica pogodna kako plac za gradba na nova kukja. Vkupnata povrsina na zemjisteto (zemjiste pod zgrada plus dvor) e 306 m2. Kukjata/Placot e na ekstra lokacija na ul. Krusevska Republika br.146 na agolot od desnata strana nad t.n. Curlinski most od kade sto pocnuva pokrieniot poroj i pretstavuva shetalishte.
Moze da se vidi vo sekoe vreme.
Cena 49.900 evra.
Tel. za kontakt 071 345 548

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Vasil
Потврден огласувач
071345548
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам