1 / 12
CITROEN DS4 1.6 HDI 110KS 2012 AIRDREAM SOCUVAN
1 €
23.09.2022 10:28

Гази Баба / Скопје

Марка:

Citroen

Модел:

DS4

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

CITROEN DS4 1.6 HDI 110KS 2012 AIRDREAM FULL OPREMEN REDOVNO SERVISIRAN I ODRZUVAN ORIGINALNI KILOMETRI GARANCIJA ZA IZMINATI KILOMETRI,PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA,AUTO GRUP VRSI PRODAZBA UVOZ RAZMENA NA AVTOMOBILI GOLEM IZBOR NA AVTOMOBILI.
LICE ZA KONTAKT SLAVISA 078 219 161

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AUTO GRUP
Metodija Andonov Cento
Потврден огласувач
071866806
Испрати Е-маил до огласувачот

AUDI A4 2.0 TDI AVANT 2017 SPORT LED NAVI PANORAMA

18900 €

CITROEN DS5 2.0 BLUE HDI 180KS 2019 AUTOMATIC PANORAMA

18500 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам