1 / 11
AUDI Q5 2.0TDI 190KS Euro6=BALKANAUTO CARS=
1 €
27.11.2022 11:41

Гази Баба / Скопје

Марка:

Audi

Модел:

Q 5

Година:

2015

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

140 kw / 190 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301962

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

BAKANAUTO KARS
kacanicki pat =BALKANAUTO CARS=
Потврден огласувач
078301962
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам