1 / 2
Тањирачи
400 €
21.03.2023 21:36

Лозово / Свети Николе

Се продаваат тањирачи со 21 диск. Цена 400 евра. Коце 078-458-331.

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Се продава од:

Јордан
Потврден огласувач
07845278
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам