1 / 8
KIA SORENTO 2.5 / 4x4 / 145 hp
2.700 €
03.10.2022 20:11

Кочани / Кочани

Марка:

Kia

Модел:

Sorento

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

102 kw / 139 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava KIA Sorento 2005 god, 2.5/4x4 , Napraven golem i mal servis, smeneti site kaisi, zamaec, potisna ploca, vodna pumpa, zategaci ....
BG tabli, cena 2700 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
078232385
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам