1 / 6
Fiskars 7000
11 €
07.05.2023 08:48

Радовиш / Радовиш

Prikulica za trupci, kranska dolga 7.50 metra
Prikulicata e vo ekstra dobra sostojba uvezena od Ch

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Шумски машини

Се продава од:

laste
Потврден огласувач
070591273 032641637
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам