1 / 12
Vw touareg 2.5Tdi NE UVEZUVAN
10.900 €
Цената не е фиксна
06.10.2022 00:47

Гази Баба / Скопје

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Touareg

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

128 kw / 174 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava vw touareg 2.5tdi R5 2007god dzipot ne e uvezuvan kupen od porche makedonija so servisna istorija so 212.000km servisiran registriran so zelen karton so novi gumi 2021god sava so android radio orginal za vw touareg

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Angel
Потврден огласувач
075478362
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам