1 / 11
BMW 530D E60
6.700 €
08.09.2022 13:00

Гази Баба / Скопје

Марка:

BMW

Модел:

530

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

160 kw / 218 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

BMW 530D 218 KS E60 

- AVTOMATIK TIPTRONIK MENUVAC
- NAVIGACIJA
- KOZNI SEDISTA SO GREACI
- PARK SENZORI
- USB AUX PRIKLUCOCI
- TEMPOMAT
- ALU BANDAZI 16'' so zimski gumi
- BLUETOOTH
- NASLONI ZA RACE NAPRED I NAZAD
- SENZORI ZA SVETLA
- SENZORI ZA DOZD
- ZATEMNATI STAKLA so A test
- HROMIRANI LAJSNI
- ABS ESP ASC SISTEMI ZA STABILNOST
- 10 AIRBAGS
- MULTIFUNKCIONALEN BORD KOMPJUTER
- SITE STAKLA SE ISTI(sofersajbna treba da se menja ), FAROVI STOPOVI, NE E NISTO MENUVANO
- KOLATA E KOMPLETNO SERVISIRANA
- MNOGU STEGNATO PODVOZJE.

Kontakt 070367847
070585605 ( viber , whatsap)
070218477 ( viber , whatsap)

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

xxxx
Потврден огласувач
070585605
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам