1 / 9
Се продава ПМВ Хонда Цивик 2005година
2.900 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.12.2022 10:34

Гази Баба / Скопје

Марка:

Honda

Модел:

Civic

Година:

2005

Гориво:

Бензин

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

61 kw / 83 ks

Kласа на емисија:

Останато

Се продава патничко моторно возило во добра состојба марка Хонда Цивик 2005година, сива металик боја, бензин со полухибриден систем, регистрирана до 08.02.2023 година, со поминати 312128 километри, сила на моторот 61KW, со градска потрошња од 6 литри на 100 километри
Возилото во Македонија е увезено во 2018 година од Швајцарија.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Semir
Потврден огласувач
078449824
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам