1 / 6
Agregat agregati maxpuls somafix total agrina агрегати
1 €
29.10.2022 08:32

Ресен

Состојба на предмет
Нов

Agregati od site modeli i razlicni jacini site imaat garancija

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Се продава од:

Железарија алати машини се за вашиот дом и работилница
Потврден огласувач
078-456-500
Испрати Е-маил до огласувачот

Agregat maxpuls 2.7kw

17500 €

Agregat generator dizel 5000w 5kw NOVI TOTAL

74500 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам