1 / 9
Mini
По Договор
31.12.2022 18:55

Гази Баба / Скопје

Марка:

Mini

Модел:

ONE

Година:

2010

Гориво:

Бензин

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Mini cuper 14benzin donesen od germanija socela servisna istorija mnogu socuvan kako nov

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Jovica
Потврден огласувач
078281855
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам