1 / 9
Se prodava kukja vo gjorce 2
90.000 €
03.06.2023 23:17

Ѓорче Петров / Скопје

Број на соби:

4

Квадратура:

116 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Дрва

Дворна површина:

123 m²

Тип на домот:

Останато

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

Ul. Ljubin

Se prodava kukja vo gjorce 2
Kujna so trpezarija, dve sobi, ogromna dnevna,hodnik, kupatilo.
76 kvadrati kukja
123 kvadrati dvorno mesto
40 kvadrati podrum/garaza
Na 100 metri od osnovno uciliste i gradinka
Renovirana pred 2 godini.
071/538-692 Marjan

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
071538692
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам