1 / 1
Agregat benziski 2.8kw TOTAL
18.999 МКД
03.11.2022 12:32

Ресен

Состојба на предмет
Нов

НАПОН(V): 220-240 ФРЕКВЕНЦИЈА(HZ): 50 МАКС.ИЗЛЕЗ(KW): 2.8
ИЗЛЕЗ(KW): 2.5
ВРТЕЖИ(RPM): 3000
ENGINE: 4 STROKE,OHV КУБИКАЖА(ML): 210
ВОЗДУШНО ЛАДЕЊЕ
СИСТЕМ ЗА ПАЛЕЊЕ: T.C.I
СИСТЕМ НА СТАРТУВАЊЕ: МАНУАЛЕН АЛТЕРНАТОР СО АЛУМИНИУМСКА ЖИЦА, РЕЗЕРВОАР(L): 15
ТЕЖИНА ПРАЗЕН(KG): 42 ПАКУВАНА ВО КАРТОНСКА КУТИЈА

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Се продава од:

Железарија алати машини се за вашиот дом и работилница
Потврден огласувач
078-456-500
Испрати Е-маил до огласувачот

Agregat TOTAL BENZISKI 5.5kw NOVI AGREGATI

45000 МКД

Agregat na benzin TOTAL 800w

7499 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам