1 / 1
Agregat TOTAL BENZISKI 5.5kw NOVI AGREGATI
45.000 МКД
20.10.2022 09:28

Ресен

НАПОН(V): 220-240
ФРЕКВЕНЦИЈА(HZ): 50 МАКС.ИЗЛЕЗ(KW): 5.5
ИЗЛЕЗ(KW): 5.0
ВРТЕЖИ(RPM): 3000
ENGINE: 4 STROKE,OHV
КУБИКАЖА(ML): 389
ВОЗДУШНО ЛАДЕЊЕ
СИСТЕМ ЗА ПАЛЕЊЕ: T.C.I
СИСТЕМ НА СТАРТУВАЊЕ: RECOIL+ELEC- TRIC
АЛТРЕРНАТОР СО БАКАРНА ЖИЦА РЕЗЕРВОАР(L): 25, ТЕЖИНА ПРАЗЕН(KG): 77, СО 1 SET ПОМОШНА РАЧКА И ТРКАЛА, ПАКУВАНА ВО КАРТОНСКА КУТИЈА

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Се продава од:

Железарија алати машини се за вашиот дом и работилница
Потврден огласувач
078-456-500
Испрати Е-маил до огласувачот

Агрегат бензиски agrebat na benzin maxpuls 7.5kw

54500 МКД

Maxpuls agregat 700w novi

5500 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам