1 / 1
Agregat TOTAL 6.5kw BENZISKI NOVI Agregati
55.000 МКД
03.09.2022 13:38

Ресен

Состојба на предмет
Нов

ОЦЕНЕТО НАПОН (V): 220-240
НОМИНАЛНА ФРЕКВЕНЦИЈА (HZ): 50 МАКСИМАЛЕН ИЗЛЕЗ (KW): 6.5
НОМИНАЛЕН ИЗЛЕЗ (KW): 5.0
НОМИНАЛНА БРЗИНА (ВРТЕЖИ ВО МИНУТА): 3000
МОТОР: 4ТАКТЕН, OHV
РАЗМЕСТУВАЊЕ (ML): 420
СИСТЕМ ЗА ЛАДЕЊЕ: ЛАДЕЊЕ СО ВОЗДУХ СИСТЕМ ЗА ПАЛЕЊЕ: T.C.I
ПОЧЕТНА СИСТЕМ: ПОВРАТИ + ЕЛЕКТРИК АЛТЕРНАТОР НА БАКАРНА ЖИЦА РЕЗЕРВОАР ЗА ГОРИВО (L): 25
СУВА ТЕЖИНА (KG): 80
СО 1 ПОСТАВЕНИ ПОМОШНА РАЧКА И ТРКАЛА, СПАКУВАНО ОД КАРТОНСКА КУТИЈА

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Се продава од:

Железарија алати машини се за вашиот дом и работилница
Потврден огласувач
078-456-500
Испрати Е-маил до огласувачот

Agregat 3500W TOTAL BENISKI AGREGATI

22950 МКД

Agregat 800w agregati SOMAFIX 63.6cc 2T NOVI!

7950 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам