1 / 1
Agregati TOTAL 7500W novii: ABREGATI BENZISKI
57.500 МКД
03.09.2022 13:42

Ресен

Состојба на предмет
Нов

НОМИНАЛЕН НАПОН (V): 220-240 НОМИНАЛНА ФРЕКВЕНЦИЈА (HZ): 50 МАКС.ИЗЛЕЗ (KW):7,5
НОМИНАЛЕН ИЗЛЕЗ (KW): 6,0 ВРТЕЖИ ВО МИНУТА: 3000
МОТОР: 4 ТАКТЕН, OHV ПОМЕСТУВАЊЕ (ML): 420 ВОЗДУШНО ЛАДЕЊЕ
СИСТЕМ ЗА ПАЛЕЊЕ: T.C.I СТАРТУВАЊЕ: РАЧЕН + ЕЛЕКТРИЧЕН АЛТЕРНАТОР ЗА БАКАРНА НАМОТКА РЕЗЕРВОАР ЗА ГОРИВО (L): 25
СУВА ТЕЖИНА (KG): 88

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Се продава од:

Железарија алати машини се за вашиот дом и работилница
Потврден огласувач
078-456-500
Испрати Е-маил до огласувачот

Agregat 2Kw maxpuls NOVI! 2000W MP-GG03

15000 МКД

Agregat na benzin TOTAL 800w

7499 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам