1 / 1
Agregat TOTAL 12.KW 12000W NOVI AGregati benziski
160.000 МКД
20.10.2022 09:28

Ресен

Состојба на предмет
Нов

НОМИНАЛЕН НАПОН (V): 220-240 НОМИНАЛНА ФРЕКВЕНЦИЈА (HZ): 50 МАКС.ИЗЛЕЗ (KW):12,0
ВРТЕЖИ ВО МИНУТА: 2500 ПОМЕСТУВАЊЕ (ML): 713 СТАРТУВАЊЕ СО КЛУЧ
МЕРАЧ НА ЦИФРИ (HRS, HZ, V) ВОЗДУШНО ЛАДЕЊЕ
СИСТЕМ ЗА ПАЛЕЊЕ: T.C.I
СТАРТЕН СИСТЕМ: ЕЛЕКТРИЧЕН АЛТЕРНАТОР ЗА БАКАРНА НАМОТКА РЕЗЕРВОАР ЗА ГОРИВО (L): 40
СУВА ТЕЖИНА (КГ): 200
СО 1 КОМПЛЕТ ПОМОШНА РАЧКА И ТРКАЛА

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Се продава од:

Железарија алати машини се за вашиот дом и работилница
Потврден огласувач
078-456-500
Испрати Е-маил до огласувачот

Agregat TOTAL 12.KW 12000W NOVI AGregati benziski

160000 МКД

Agregat 2Kw maxpuls NOVI! 2000W MP-GG03

15000 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам