1 / 1
Agregat generator dizel 5000w 5kw NOVI TOTAL
74.500 МКД
03.09.2022 16:04

Ресен

Состојба на предмет
Нов

НОМИНАЛЕН НАПОН (V): 220-240 НОМИНАЛНА ФРЕКВЕНЦИЈА (HZ):50 МОНОФАЗЕН
МАКС.ИЗЛЕЗ (KW):5,0
НОМИНАЛЕН ИЗЛЕЗ (KW): 4,5 ВРТЕЖИ ВО МИНУТА): 3000
DC ИЗЛЕЗ: 12V,8,3A
МОТОР: ДИЗЕЛ 9,0 КС ПОМЕСТУВАЊЕ (ML): 418
СИСТЕМ ЗА ЛАДЕЊЕ: ВОЗДУШНО ЛАДЕЊЕ
СИСТЕМ ЗА СТАРТУВАЊЕ: ЕЛЕКТРИЧЕН + ПОВРАТЕН УДАР
АЛТЕРНАТОР ЗА БАКАРНА НАМОТКА РЕЗЕРВОАР ЗА ГОРИВО (L): 16

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Се продава од:

Железарија алати машини се за вашиот дом и работилница
Потврден огласувач
078-456-500
Испрати Е-маил до огласувачот

Agregat benziski 2.8kw TOTAL

18999 МКД

Agregat maxpuls 2.7kw

17500 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам