1 / 7
Audi A4 2.7TDI Sline
10.300 €
10.500 €
03.12.2022 19:11

Гази Баба / Скопје

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

120 kw / 163 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Audi A4 2.7 TDI Sline
Od oprema poseduva
-EL.RETROVIZORI
-GREACI NA RETROVIZORI
-PRSKALKI NA FAROVI
-PARKING SENZORI NAPRED I POZADI
-ZADNA PARKING KAMERA
-EL.SEDISTA
-GREACI NA SEDISTA
-NAVIGACIJA
-BIXENON FAROVI
-DVOZONSKI KLIMATRONIK
-KOMANDI NA VOLAN

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Cobe
Потврден огласувач
071268944
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам