1 / 10
PEUGEOT 308 1.6 HDI SPORT
По Договор
22.03.2023 10:09

Гази Баба / Скопје

Марка:

Peugeot

Модел:

308

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

- PEUGEOT 308 1.6 HDI - SPORT 🇨🇭🇨🇭 -

Voziloto e doneseno od Svajcarija
Motor 1.6 Dizel - 110KS
Menuvac racen 6 brzini R
OPREMA:
■ Klimatronic
■ Komandi na volan
■ Tempomat
■ El. prozori
■ El. retrovizori
■ CD Radio
■ Svetla za magla
■ Novi gumi
Itn..
✅️✅️Registrirana do Dekemvri 2023 god.✅️✅️

Tel: 070 328 961
071 361 772

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

S&N AUTO
Потврден огласувач
071 361 772 070 328 961
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам