1 / 9
AUDI A4 2.0 TDI LED NAVI 2017 EURO6 AVTO MIRO
18.990 €
29.11.2022 11:53

Гази Баба / Скопје

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2017

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2023

Сила на моторот:

95 kw / 129 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

AUDI A4 2.0 TDI EVRO 6 FUL OPREMENO LED NAVIGACIJA ADAPTIVEN TEMPOMAT I DR. UVEZENO OD GERMANIJA SO POMINATI 200000 KILOMETRI ZA KOI NUDIME NOTARSKA GARANCIJA
DOKUMENTITE SE SREDENI DO REGISTRACIJA
POSREDUVAME ZA REGISTRACIJA SO 20% POPUST
RASPOLAGAME SO POVEKE TIPOVI NA VOZILA
MOZNA E PRODAZBA NA RATI PREKU LIZING
AVTO MIRO 1908
TEL 078 546 171 MIRO
LOKACIJA - SKOPJE MAĐARI TRIANGLA 80M. SPREMA NADVOZNIKOT ZA ČENTO

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

MIRO
Потврден огласувач
078805892
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам