1 / 2
4000W Peak 8000W DC12V to AC 220V Inverter
180 €
22.09.2022 07:59

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

4000W Peak 8000W DC12V to AC 220V sine wave inverter motherboard for DIY solar energy generation/backup power

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Се продава од:

Сашо
Потврден огласувач
075540080
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам