1 / 12
FIAT PUNTO EVO 1.3 JTD Dizel 2010 62kw/84hp Euro 5-Facelift
4.200 €
Цената не е фиксна
24.01.2023 10:00

Гази Баба / Скопје

Марка:

Fiat

Модел:

Punto

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

62 kw / 84 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Oпрема:
ABS, ESP, Airbag, клима, патен компјутер, серво волан, подесување на волан, команди на волан, MP3/CD/АUX фабричко радио, електрика на прозорци, електрика на ретровизори, централно заклучување со далечинско, 2 клуча, магленки, алуминиски бандажи, 5 седишта, 5 врати.
______________________________________________
Колата е увезена директно од Холандија, царинета и преведена, платени се сите трошоци до регистрација.
______________________________________________
За проверка може да си донесете ваш мајстор на лице место или да ја однесете каде сакате по ваша желба.
______________________________________________
Можете секој ден да не посетите во населба Ченто, кај кафаната Лав. За точна локација најдете не на Google Maps: Avtomobili Bozo, ве води директно до плацот.
Адреса: ул. Финска 2 бр. 1в
Имаме и други достапни возила на лагер.
____________________________
Facebook: AVTOMOBILI BOZO
Instagram: avtomobili.bozo

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

Avtomobili Bozo / Автомобили Бозо
ул. Финска 2 бр. 1в
Потврден огласувач
077803006
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам