1 / 8
PODAVAM OPEL ASTRA
1.100 €
28.09.2022 14:04

Гази Баба / Скопје

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

1995

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

60 kw / 82 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava Opel astra F 1.4 60kw 1995 godina benzin plin atest
napraven golem servis pred 7000km
smenet cel set lamela
so klima, elektrika na predni stakla,gumi vo mnogu dobra sostojba registrirana do 05.05.2023.Cena 1100 evra bez zameni
TELEFON ZA KONTAKT: 075 251 075

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

pero
Потврден огласувач
070700758
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам