1 / 10
Honda Civic 1.8 i-vtec 140hp
5.500 €
25.11.2022 21:35

Гази Баба / Скопје

Марка:

Honda

Модел:

Civic

Година:

2006

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

104 kw / 141 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava HONDA CIVIC 1.8 i-vtec 140h 2006god
Pominati 227 000km

Cena: 5 500€

Kolata poseduva:
-Multimedia so bluetooth, sd card, GPS...
-plinski ured so A-test so garancija 7 godini ( ostanati uste 2 godini od garancija)
-klima folii so A-test
-sprint izduv
-novi lanci za sneg neiskoristeni
-registrirana do 22.03.2023 so Zelen karton

Info vo poraka ili na telefon 072 661 681

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Раде
Потврден огласувач
072661681
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам