1 / 12
Porsche Cayenne- 2013 god, 3.0d
36.000 €
09.11.2022 16:28

Гази Баба / Скопје

Марка:

Porsche

Модел:

Cayenne

Година:

2013

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

180 kw / 245 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

- Колата е во перфектна состојба купена од Порше Македонија,
- прв сопсвеник,
- редовно сервисирана во овластен сервис во Порше со комплетна историја,
- 210000 km
- Летни и зимски гуми комплет со алу, фелни
- Тел: 075-211-819

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

Bomi 10 Logistik
Потврден огласувач
070279043
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам