1 / 9
PEUGEOT 3008 1.6 HDI AVTO MIRO
18.990 €
29.11.2022 11:53

Гази Баба / Скопје

Марка:

Peugeot

Модел:

3008

Година:

2018

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2023

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

PEUGEOT 3008 1.6 HDI 120 KS 2018g FUL OPREMEN AVTOMOBIL UVEZEN DIREKNO OD FRANCIJA SO POMINATI 150 000 KM. ZA KOI NUDIME NOTARSKA GARANCIJA
PLATENI SE SITE DAVAČKI DO REGISTRACIJA
POSREDUVAME ZA REGISTRACIJA SO 20% POPUST
MOZNA E PRODAZBA PREKU LIZING
AVTO MIRO 1908
TEL 078 546 171 MIRO
LOKACIJA - SKOPJE MAĐARI TRIANGLA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

MIRO
Потврден огласувач
078805892
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам